Türkiye Partisi'nin Basın Açıklaması


Açıklama: Türkiye Partisi'nin Sayın basın mensupları Açıklaması.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2011
Geçerli Tarih: 24 Ocak 2021, 19:47
Site: Akyazı, Akyazı Haber, Akyazi Son Dakika Haber
URL: http://www.akyazim.net/haber/5249-turkiye-partisi39nin-basin-aciklamasi.html SAKARYA’NIN SORUNLARI

Sayın basın mensupları;

Bu güne kadar Sakarya’da belediyecilik ve hizmet adına rutin işler dışında hiç bir şey yapılmadı. Ve biz Türkiye Partisi ve duyarlı vatandaş olarak bunu sizler vasıtasıyla çok kez ilettik.

Bu iktidar döneminde şehrin temizliği dahi yapılmadı. Bundan bir süre önce gar meydanının ve sizlerle basın mensupları ile kötü görüntüleri kamuoyuna duyurduk. Şehrimiz pislikten geçilmiyor.

AKP’li belediyenin neden bu pisliğe kayıtsız kaldığını araştırınca karşımıza hiç birimizin bilmediği yeni bir bilgi çıktı. Meğerse bu pislik yuvası olan mermerle çevrili yerde bir yatır varmış. Uzun Hasan adlı zat yatıyormuş. Bu gar meydanına bu hükümet yetkilileri bu mezarda yatan zatları rahatsız etmeyelim diye bu görüntüleri böyle bıraktıklarını öğrendim. Bizde Türkiye Partisi olarak hiç değilse bu belediyeye bir katkımız olsun diye bu mezar başlıklarını dikiyoruz. Böylece Sakarya adına hiçbir iş yapmayan AKP’liler uyanır. Bu ucubeyi görürler istedik.

Sakarya’ya hizmet yapmayanlar hangi yüzle Sakarya’ya hizmet etmek için bu vatandaşın karşısına çıkıp oy isteyecekler.

Sakarya için ne yaptıklarını söyleyecekler. Her yanlışı doğru gibi anlattıklarını mı söyleyecekler? Sakaryalı eminim ki AKP’ye gereken dersi sandıkta verecektir. Saygılarımla.

AYDIN ZENGİN

TÜRKİYE PARTİSİ SAKARYA İL BAŞKANI